Moment Shoe Glue е прозрачно контактно лепило с множество приложения. Благодарение на своята прозрачна структура то е подходящо за места, където лепилото ще се вижда - например при прозрачни материи, както и за хартия, картон, каучук, кожа, корк филц, метал и др. Изключително подходящо е за залепване на обувки, чанти, аксесоари и др.
- изключително устойчиво на стареене, вода, разредени киселини и алкални разтвори
- изсъхва прозрачно
- гъвкаво
- изключително термоустойчиво до +70° С
- водоустойчиво
- продукт без циклохексан

Moment Shoe Glue прозрачно контактно лепило 50 мл. - за кука

Moment Universal Classic контактно лепило 50 мл.

Moment Universal Classic контактно лепило 120 мл.

Moment Universal Classic контактно лепило 800 мл.

Moment Universal Classic контактно лепило 5 л.

Moment Contact Gel контактно лепило - гел 50 мл.

Moment Leather специално лепило за кожа 30 мл.

Moment Rubber специално лепило за гума 30 мл.

Moment Shoe Glue Прозрачно контактно лепило 50 мл.

Moment двукомпонентно епоксидно лепило 6 мл.

Moment Total Repair Paste лепило-паста за всякакви материали 64 гр.
Moment Shoe Glue e прозрачно контактно лепило с разтворител, устойчиво на температура до +70°C,на стареене, вода, киселини и алкални разтвори. Перфектно за лепене на материали, където лепилото ще се вижда благодарение на прозрачният му цвят. Изключително силното лепило Moment Shoe Glue е идеално за различни твърди и меки пластмаси и комбинирано лепене на дървени материали с декоративни ламинати като Resopal®, Formica® и др.,каучук, кожени елементи, корк, филц, твърдо PVC, метални детайли и много други материали. Не е подходящо за лепене на стиропор, полиетилен, полипропилен, изкуствена кожа пластифицирано PVC.
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ:
Moment Shoe Glue e прозрачно контактно лепило с разтворител, което залепва твърди и меки пластмаси (PVC, поликарбонат, плексиглас, ABS) дърво, кожа, гума, корк, филц, метал и други.
ПРИЛОЖЕНИЕ:
Перфектно за лепене на материали, където лепилото ще се вижда поради своята прозрачност Изключително силно лепило за уплътнения, пана, лайсни, обувки, чанти, стъклени съдове и други. Не е подходящо за лепене на стиропор, полиетилен, полипропилен, изкуствена кожа пластифицирано PVC.
СВОЙСТВА:
Устойчиво на температура до +70°C,на стареене, вода, киселини и алкални разтвори.
УПОТРЕБА: За бай- добър резултат нанесете Moment Shoe Glue върху чисти, сухи повърхности, с помощта на шпатула или четка с къс косъм. Изчакайте лепилото да изсъхне на допир, след което внимателно изравнете частите, тъй като корекции не са възможни. Притискайте силно, за кратко.
СЪХРАНЕНИЕ:
Добре затворено, при стайна температура, на място недостъпно за деца.
Производител | Henkel |
---|---|
Марка | Moment |
Тегло | 0.050000 |
Брой в кашон | 40 |
Баркод | 5997272385476 |
Код на производител | 2925448 |
Разфасовка | 1 бр. |
Код | 1020038 |
-
PlatinumТолкова малко, колкото 16,38 лв.